Sposoby na podziękowanie gościom za udział w weselu

Każda para młoda na swój ślub i na wesele zaprasza osoby sobie najbliższe, rodzinę i przyjaciół. Ten szczególny dzień powinien przebiegać bez zakłóceń, według wcześniej opracowanego scenariusza. Ostatnim punktem, na koniec wesela, jest podziękowanie osobom przybyłym na uroczystość. Można to zrobić wysyłając pocztą eleganckie kartki po weselu z podziękowaniami lub wygłosić krótką przemowę albo wręczyć każdemu uczestnikowi drobny upominek.

Ślubne podziękowania dla gości świeczki sojowe

Świeczki sojowe to bardzo oryginalny i ciekawy pomysł na podziękowanie gościom za udział w ceremonii. Mogą być wykonane z wosku parafinowego lub sojowego. Świeczki znajdują się w grubym, szklanym pojemniku, mogą mieć różne zapachy, takie jak wanilia, lawenda itp. Opakowane są w personalizowane pudełka, na których napisane są imiona młodej pary, data ich ślubu. Na wieczku umieszczony może być również estetyczny detal w postaci satynowej pętelki lub chwostu. 

Świece weselne to znakomity pomysł na prezent również dlatego, że nic tak nie przywołuje wspomnień jak zapach. Dzięki aromatowi takiej świeczki, za każdym razem, kiedy się ją zapali, gościom przypomni się wesele i wszystkie magiczne chwile z nim związane. Zaletą takiej formy podziękowania jest także to, że świeczki można dowolnie spersonalizować, wybrać zapach, etykietę, napis. Ich rozmiar także dopasowuje się swoich potrzeb. Umieszczone mogą być w małych słoiczkach lub w pełnowymiarowych, dużych słojach.

Zalety świeczek zapachowych

Podziękowania dla gości weselnych to niezawodne rozwiązanie i strzał w dziesiątkę. Z takiego podarunku ucieszą się starsi i młodsi krewni lub przyjaciele. Upominki tego typu, zamknięte w szkle, wyglądają niezwykle elegancko i stylowo. Jeśli chodzi o ślubne podziękowania dla gości świeczki sojowe w szklanych pojemnikach to produkty wysokiej jakości, które doskonale wpisują się w najmodniejsze trendy. Zdobione mogą być lawendą, złotem lub płatkami kwiatów, w zależności od wybranego wariantu. Na słoikach nalepione są naklejki, etykiety z personalizowanym napisem, a także motywami kwiatowymi lub z zielonymi liśćmi. Słoiczki zakręcane są białymi zakrętkami, które dopełniają wyglądu całości.

Świeczki takie najczęściej opakowane są w eleganckich, białych pudełkach, wykonanych z najlepszego materiału. Upominki tego typu układa się przy nakryciach lub wręcza osobiście wychodzącym gościom. Okrągłe etykiety, które umieszczone są z przodu słoiczka, dodatkowo podkreślają ich nietuzinkowy styl. Podarunki takie, wręczone gościom, będą piękną pamiątką  z uroczystości, którą wykorzystać można do udekorowania stołu. Tego typu elementy chętnie ustawia się w widocznych miejscach w domu lub w mieszkaniu, gdzie stanowią ciekawą dekorację.

Na jakich weselach najlepiej prezentować się będą świeczki?

Świeczki zapachowe występują w wielu formach i różnorodnej kolorystyce. Idealnie współgrają z weselami w stylu boho, rustykalnymi lub organicznymi, które są bardzo modne w dzisiejszych czasach. Nadruk fantazyjną czcionką, kwiatowe motywy sprawiają, że świeczki zapachowe są niebanalnym pomysłem na prezent.

Comments are closed.